Pá 24. listopadu 2017 Křesetice | So 2. prosince 2017Zdislavice | So 9. prosince 2017 Hlinsko | Pá 8. prosince 2017 Želiv | So 16. prosince 2017 Benešov | Po 25. prosince 2017 Jistebnice
  Facebook
 
 

Jednoho dne jsem si řekl, že Načerpám sílu na Mejdanu. Kámošům jsem řekl: Tak se pojďte taky flákat, Zábava začíná. Byl to vážně Nářez. Připadal jsem si jako na Horský dráze. Trvalo to minutu. Nebo hodinu? A pak Stačilo tak málo.
Uviděl jsem tvoje Černý oči. A napadlo mě, Že tě vážně mám rád. Byla jsi Unavená a já si připadal jako chudý Příbuzný. A cítil jsem Zlomený prst. Tak jsem napsal Písničku pro tebe.
Vím, že jsem potkal Človíčka a Načerpal sílu. Dal si Zelenou a opustil heslo, kterým jsem do té doby žil: Peníze víc, jen víc. Život si rázně osladím. Pořád totiž čekám, že pro mne přijde král. Vždyť je to vážně k zoufání, Že já nevypadl o hodinu dřív. Vím dobře, že mi lžeš, ale nepros o milost. Víš, mně se totiž Líbí, když chlapi dodrží, co slíbí.
Asi ji příliš nescházím, blesklo mi hlavou a já polknul Jako bych žízeň měl.
Vždycky jsi mi říkala, že Odpouští se bláznům a hlavně, že jako Pošťák nikdy nezbohatnu. „Leda že bys starejm lidem lhal,“ říkala jsi mi. „Proč se mě ptáš?“ A já jen toužil vědět, Jak děkuje se andělům. „Já věděl, že Tu písničku jsem napsal pro tebe. Vím totiž, že Jednou bych se taky mohl splést. Vím dobře, že mi lžeš, ale Já tě mám vážně rád. Musím ti ale říci, Že to s tebou nebylo tak zlý. „
Sakramentská práce! Ale já díky tobě už vím, že těch důvodů, proč holky pláčou, je víc…
 
Autor: Jirka Macek. Děkujeme!
 
 

 

 
 

 
 
Statistiky návštěvnosti.
 
Tyto stránky jsou optimalizovány pro full screen v Mozilla Firefox, true color 32 bitů,
1024x768 pixel, s normální velikostí písma obrazovky 96 dpi.

Kontakt na autora :
KEKS.rock@atlas.cz  .
Děkuji za podněty k této stránce. Moc mi jimi pomáháte.

© KEKS.Web, Pepík, 2001-2017